Esentepe Mah. Ecza Sok. NO:4 Pol Center Kat:-2 Şişli/İstanbul
Sosyal Medya’da
neden yer
almalıyım?

Sosyal medya; kişilerin ya da markaların hedef kitlesine kendisini özgürce anlatabildiği ve düşüncesini ifade edebildiği paylaşım platformlarıdır. We Are Social ve Hootsuite tarafından yayınlanan “Digital in 2017 Global Overview” raporuna göre 2016 yılında 42 milyon olan sosyal medya kullanma oranı, 2017’de 6 milyon kişi artarak 48 milyona çıktı. Dolayısıyla sosyal medya platformları büyük küçük bütün işletmeler için tanıtım yapılabilecek alanlara döndü.

Sizler de Sosyal Medya’da etkin şekilde yer alarak bu imkândan faydalanmak istemez misiniz?

Sosyal Medya
Yönetiminin
önemi nedir?

Sosyal medya mecraları ilk bakışta basit görünseler de etkin şekilde kullanımı uzmanlık ister. Biz Reklam Fili olarak ilk önce erişmek istediğiniz hedef kitleyi belirliyoruz. Hangi sosyal medya platformunda yer almanız gerektiğine karar veriyor ve ona göre bir strateji geliştiriyoruz.

Aktif olmayan bir sosyal medya hesabı daha çok prestij kaybına yol açabilir.

Belirlenen hedefler ve kitleler üzerinden uzman bir şekilde sosyal medya yönetimi hizmeti veriyor ve 48 milyon kişinin yer aldığı bu dünyada sizin tanıtımınızı en iyi şekilde yapıyoruz.

Sadece paylaşım yapmıyoruz, size özel gönderiler oluşturuyor, etkileşiminizi arttırıyoruz, marka bilinirliği sağlıyoruz.

Tükiye’de aktif olarak sosyal medya kullanan 48 milyon kişi var!
Dijital reklam ajansı, sosyal medya yönetimi

Hangi Sosyal medya hizmetlerini vermekteyiz?

  • Öncelikle sizin için uygun olan platformu seçiyor, bunun için araştırmalar yapıyoruz.
  • Hedef kitlenizi belirliyor ve buna göre çalışmalar yapıyoruz.
  • İçeriklerinizi yönetiyor, daha ilgi çekici hale getiriyoruz. Bu durum sosyal medya platformlarına göre farklılık gösterebiliyor. Facebook’ta daha ilgi çekici paylaşımlar dikkat çekerken, LinkedIn’de daha ciddi makaleler ilgi görmekten.
  • Rakiplerinizi analiz ediyor, onlardan iyi veya kötü olan yönleri belirleyerek bu doğrultuda bir strateji oluşturuyoruz.
  • Reklamlarınızı yönetiyor, belirlediğiniz bütçeler doğrultusuna en fazla kişiye ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.
  • Yaptığımız tüm işleri, isteğinize göre dönemsel olarak raporluyor( haftalık veya aylık) verdiğimiz hizmeti ölçümlüyoruz.