Esentepe Mah. Ecza Sok. NO:4 Pol Center Kat:-2 Şişli/İstanbul
Google (Adwords) Reklamları nedir?

Türkiye’deki internet kullanıcı sayısı, özellikle mobil cihazlarında devreye girmesiyle her geçen gün artıyor. Tüketiciler bir mal veya hizmet almadan önce onunla ilgili araştırmalarını daha çok Google üzerinden yapıyor.

 Bu kitleye, geleneksel reklamlardan daha da ucuza ulaşmak istemez miydiniz?

Google reklamları ile size bunu sağlayabiliriz. Verdiğiniz reklamlar sadece hedef kitlenize gösterilir. Google reklamlarınızı anahtar kelime, coğrafi yer ya da cihaz hedefleme seçenekleri ile özelleştirebiliriz. Örneğin ayakkabı satıcısıysanız, araba arayan kişiler reklamlarınızı görmez.

Bütçenizi siz belirlersiniz, biz yönetiriz ve bunu sürekli kontrol altında tutabilirsiniz. Seçeneklerinize göre sadece tıklama başına ya da gösterim başına ücret ödersiniz, paranızı boşa harcamazsınız.

Neden Google Reklamlarını tercih etmelisiniz?

  • Google reklamları bilinirlik oluşturma ve satış arttırmada en etkili yöntemdir.
  • Geleneksel reklamlara göre daha ucuzdur ve daha etkilidir.
  • Sadece sizin verdiğiniz hizmeti arayan kişilere ulaşırsınız, paranızı boşa harcamazsınız.
  • Ölçülebilirlik sağlar, reklamlarınızın eriştiği kişi sayısını, geri dönüşleri ölçebilirsiniz.
  • Hedef kitlenizi, lokosyonu, hangi gün ve saatlerde gösterileceğini seçebilirsiniz.
  • Seçeneklerinize göre, Google ile anlaşmalı web siteleri, YouTube, Gmail, mobil uygulamalar gibi birçok platformda reklamlarınız yayınlanır.
  • İnternet kullanımının yaygınlaştığı bu günlerde vereceğiniz reklamlar ile rakiplerinizin önüne geçer, marka bilinirliği oluşturursunuz.
Türkiye’de internet kullanıcılarının yüzde 80’e yakını bir ürün almadan önce internetten araştırma yapıyor ve bunların yüzde 43’ü Google Reklamları‘na tıklıyor.
Dijital reklam ajansı, sosyal medya yönetimi