Dijital Strateji Yönetimi
Reklam Fili olarak dijital strateji yönetimiyle markanızın, kullanıcı kitlesiyle en verimli şekilde etkileşime geçmesi için çalışıyoruz.
Hedef kitlenizi potansiyel müşterilerinize dönüştürmek için, dijital mecralarda ihtiyaçlarınıza yönelik öneriler sunar, etkili çözümlerle markanızı doğru zamanda doğru yerde konumlandırırız.
Sosyal Medya Yönetimi
Reklam Fili olarak, sosyal medya hizmetleri kapsamında markanızın dijital stratejisine uygun, sosyal medyada fark yaratacak içerikler üreterek, iletişim sürecinin ve elde edilen verilerin raporlanmasını üstleniriz. Böylece markanız potansiyel müşterilerle iletişimde kalır, bilinirliğini artırır, anlık ve güncel iletişim kurarız.
Web Tasarım
Markanızın internetteki nüfus cüzdanı olan kurumsal web sitesinin günümüz trendlerine uygun ve kullanıcı dostu olmasına dikkat ediyor musunuz? Sitenin wireframe’inden altyapısına, içeriklerinden testine her şeyi biz üstleniyoruz.
SEO & SEM
SEO veya diğer adıyla arama motoru optimizasyonu, sektörel kelimelerin Google aramalarında, sitenizin üst sıralarda yer alıp daha fazla organik ziyaretçi elde etmesini sağlayan, yatırım maliyeti düşük bir reklam stratejisidir.SEO hizmeti dahilinde, markanıza ait web sitesinin daha fazla ziyaretçi elde etmesini sağlıyoruz. Kullanıcı deneyimi düzenli olarak analiz edilirken, marka bilinirliğinin ve satış oranının artışı somut verilerle gözlemliyoruz.
SEM, internet sitelerinin, arama motoru sonuç sayfalarındaki görülebilirliklerini artırarak tanıtım yapan internet pazarlama yöntemleridir. Özel hedeflemeler sunan SEM reklamları sayesinde spesifik kitlelere ulaşırsınız.
Kurumsal Kimlik
Tasarım disiplinlerine yeni nesil yaklaşımı ve hedef kitlenin dilinden anlayan görsellerle Reklam Fili olarak markanızın görsel dünyasını oluştururuz. Dikkat çekici ve akılda kalıcı görsellerle mesajınız her daim akıllarda kalır.
İtibar Yönetimi
Firmaların %50’den fazlası, gerçek olmayan olumsuz yorumlara maruz kalıyor ve insanların %90’ı bir firmadan hizmet ya da ürün almadan önce internet üzerinden inceleme yaparak, yapılan yorumların %80’ine inanıyor. İyi bir itibar yönetimiyle kontrolü elinizde tutmak sizin elinizde.
Kriz Yönetimi
Tüm beklenmedik ihtimallere karşı hazırlıklı olmak gerek. Hiç ummadığınız bir anda linç edilmemek için markanızın tüm olası senaryolara karşı bir planı olmalı. Biz sizin için her ihtimali düşünürüz, ihtiyaç halinde hızlıca aksiyona geçeriz.
Medya Satın Alma
Çeşitli network kanalları ile birlikte markanıza en uygun mecra, reklam modeli ve stratejileri belirleyerek potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkıyor ve hizmetinizi çekici kılıyoruz.

Neden Biz?

Yaratıcı ve Uzman Ekip
Kaliteli ve ölçümlenebilir hizmet
ve Daha fazlası